Bahçeşehir Duşakabin

Bahçeşehir duşakabin denildiğinde ilk akla gelen firmalar arasında kesinlikle Zümra Duşakabin firması yer almaktadır. Öyle ki, sadece Bahçeşehir bölgesi ile kısıtlı olarak kalmayıp Avrupa yakasının her bir bölgesine duşakabin hizmeti sağlayan bir firma olarak karşınızda yer almaktayız.

Bahçeşehir’de ikamet etmekte iseniz ve banyonuzu yenilemek ya da bazı önemli değişiklikler yapmak istiyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Bunun nedeni Zümra Duşakabin firması olarak imalatımızda yerli ürünlere yer veriyor olmamız ve asla kalitemizden ödün vermememizden kaynaklanmaktadır.

Ayrıca firmamız bünyesinde yer alan birbirinden çeşitli ve birbirinden güzel duşakabin modellerine ev sahipliği yapmaktayız. Bu anlamda kafanızda şekillendirdiğiniz ya da kriterlerini belirlediğiniz bazı duşakabin modelleri varsa bunları kesinlikle platformumuz üzerinde yer alan kataloglarımız arasında bulabilirsiniz. Daha sonrasında ise beğendiğiniz duşakabin modelleri hakkında müşteri temsilcimizle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bahçeşehir Duşakabin Firmaları

Bahçeşehir duşakabin firmalarının sayısının çokluğu herkesçe bilinen bir gerçektir. Her ne kadar bu firmaların sayısı çok olsa da içlerinden bazıları kalitesiz bazıları ise oldukça pahalı ürünler satarak müşterilerine olumsuz bir hizmet sunmaktadırlar. Bu anlamda belirtmeliyiz ki, banyonuzu yenileme isteğiniz bir hezimete dönüşmemesi için en doğru firmayı araştırarak bulmanız ve tercih etmeniz sizlerin yararına olacaktır.

Bu firmalar arasında belirli bir ayrım yaparak tercih edeceğiniz firmaya giden yolda ilk adımları atabilirsiniz. Şöyle ki, Google üzerinde yer alan Bahçeşehir duşakabin firmaları arasında bulunmakta olan firmaların müşteri yorumlarına göz atarak olumsuz ve olumlu eleştirilere şahit olabilirsiniz. Bu anlamda kafanıza takılan herhangi bir soru var ise bu yorumlarda rast gelebilir ve kafanızdaki soru işaretlerini bu sayede giderebilirsiniz.

Bu araştırmalar sonucunda Zümra Duşakabin firmasının müşterilerine ne kadar değer verdiğine ve onların isteklerini en hızlı ve en etkili şekilde çözümlediğine şahit olacaksınızdır. Gerek banyo ürünlerinin kalitesi gerekse fiyatlarının oldukça makul oluşu sizleri cezbedecektir. Bu sayede kısa süre içerisinde beğendiğiniz duşakabin modellerini gözlerinizle görmek için platformumuzda yer alan adresimiz üzerinden bizleri ziyaret edebileceksinizdir.

Bahçeşehir Duşakabin Tamiri

Bahçeşehir duşakabin tamiri işlemlerinizde Zümra Duşakabin firması olarak en güvenli hizmeti sağlamaktayız. Öyle ki, banyonuza dair her ne varsa yedek parçasını elimizde bulunduruyor ve bizi tercih eden müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tamirlerini en kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

İmalatçı firma olmamız gereği dolayısıyla elimizde duşakabine dair birçok malzemeyi ve parçayı bulundurmaktayızdır. Bu anlamda örneğin, cam duşakabininizin tekerlerinin kırılmasında veya duş teknenizden su sızması halinde ya da bunların yanı sıra cam duşakabininizin kapı camının kırılması halinde gerekli tamir ve montajları gerçekleştirmekteyiz. Duşakabininizin bir camının kırılması halinde duşakabininizin ölçüleri ve deseni baz alınarak aynısı olacak şekilde imalatımızda üretilmekte ve en kısa süre içerisinde banyonuzda yerini almaktadır.

Duşakabininiz mika olarak adlandırdığımız plastik kabinden oluşuyorsa da her türlü teker değişimi, silikon tamiri ve çatlamış ya da kırılmış olan plastik camınızın değişimi yerinde yapılabilmektedir. Bu noktada duşakabin tamiri gerektirecek hallerde bizlere platformumuz üzerinde yer alan WhatsApp hattımız üzerinden ulaşabilir ve bir an önce iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeşehir Duşakabin Servisi

Bahçeşehir duşakabin servisi tarafımızca 7/24 saat olmak üzere yapılmakta olup profesyonel ekibimizce en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda belirtmeliyiz ki, duşakabininizin herhangi bir işlevselliğini yitirmesi durumunda bu sorununuzu iletişim adreslerimizden bizlere ulaştırarak çözümleyebilirsiniz.

Bahçeşehir bölgesinin tamamına duşakabin bakım ve onarım servisi sağlamak suretiyle yaklaşık olarak 2013 yılından bu yana bizi tercih eden müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunmaktayızdır. Bu noktada servis fiyatlarımız konusunda da müşterilerimize en uygun olanakları sağlamakta ve en makul fiyatlar ile isteklerine çözüm olmaktayız.

Duşakabin servisi kapsamı içerisinde duş kabininizin herhangi bir su kaçırma, alt kata su verme, cam kırılması, kapı kulpu kırılması, teker tamiri gibi daha birçok onarım işlemini en hızlı ve en profesyonel şekilde neticeye ulaştırmaktayızdır. Bu anlamda sadece duşakabininizin değil aynı zamanda duvar ve fayans işlemlerinizde de sizlere yardımcı olmakta, beklentileriniz doğrultusunda hareket etmekteyizdir.

Eğer sizde duşakabin servisinizin en kısa sürede başarıyla sonuca varmasını istiyor ve bunun en kaliteli şekilde olmasını istiyorsanız Zümra Duşakabin firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Cam Duşakabin Bahçeşehir

Cam duşakabin Bahçeşehir bölgesinde müşterilerimiz tarafından yoğun olarak tercih edilmekte olan ürünümüzdür. Şöyle ki, cam duşakabin kataloglarımız arasından seçip beğendiğiniz modeller hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cam duşakabinlerimiz tercihinize ve yerinizin ölçüsüne göre üretilmektedir. Öyle ki, cam duşakabinizinin profil rengini siyah, parlak ya da gold renklerinde seçebilir, bunun yanı sıra cam üzerinde yer alan desenleri de kendi zevkinize uygun olarak tercih ederek siparişinizi bir an önce verebilirsiniz.

Bunların yanı sıra seçtiğiniz desenlerde ve renkte üretilen cam duşakabininizi duş teknesi üzerine uygulayabildiğimiz gibi aynı şekilde zemin fayans işlemi sonrasında da yerden olacak şekilde uygulayabilmekteyizdir. Bu noktada içiniz gayet rahat bir şekilde cam duşakabin siparişinizi verebilirsiniz.

Siparişinizi verdikten kısa bir süre sonrasında profesyonel ekibimiz tarafından eski duşakabininiz sökülerek yerine sipariş etmiş olduğunuz cam duşakabin montajı gerçekleştirilir. Ayrıca belirtmek istediğimiz bir husus da şudur ki; siparişiniz sonrasında ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen nakliye, sökme ve montaj işlemleri için ek bir ücret talep etmemekte olduğumuzu da vurgulamak isteriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Zümra Duş Temsilci
Zümra Duş Temsilci
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!