Banyo Dolabı

Banyo dolabı üretimlerimiz gün geçtikçe kalitesinden asla ödün vermeksizin hız kesmeden devam etmektedir. En kaliteli yapı malzemeleri ile en güzel banyo dolaplarını ortaya koyuyoruz. Usta çalışanlarımız ve profesyonel montaj ekibimizle çeşit çeşit tasarımlarda banyo dolabı üretiyor ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Zümra Duşakabin firması olarak bir banyoya dair her ne varsa en kalitelisini ve en güvenilir olanını ortaya koyuyoruz. Bu noktada daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız öncelikle platformumuzda yer alan banyo dolabı kataloğumuza bir göz atabilirsiniz. Ardından beğendiğiniz modeller hakkında WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşarak daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

DAHA FAZLA MODEL İÇİN TIKLAYINIZ.

Banyo dolaplarını sizler için daha nasıl işlevsel bir şekilde kullanabilirler düşüncesi ile tasarlıyor ve en şık görünüme kazandırıyoruz. Bu anlamda banyo dolaplarımız mdf ve membran kapak olmak üzere iki şekilde üretilmektedir. Mdf banyo dolaplarımız sert kapak olmak üzere kolay kolay sudan ya da nemli ortamdan etkilenmemektedir. Membran banyo dolaplarımız ise suya ve neme dayanıklı banyo dolabı olarak üretimlerimiz arasında yer almaktadır.

Bunların yanı sıra banyo boy dolabı ve banyo çamaşır makinesi dolabı da üretimlerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle banyosunu yenilemek isteyen müşterilerimiz tarafından banyo dolabı, boy dolabı ve çamaşır makinesi dolabı gibi ürünlerimiz sıklıkla tercih edilmektedir.

Banyo Dolabı Modelleri

Banyo dolabı modellerimiz arasına her geçen gün bir yenisini daha eklemekte ve bizi tercih eden müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Şöyle ki, oldukça farklı modellere ev sahipliği yapmakla birlikte en kaliteli ve en makul fiyatlı ürünleri de Zümra Duşakabin güvencesiyle ortaya koyuyoruz.

Mdf banyo dolabı ürünlerimizde ahşap banyo dolabı, beyaz banyo dolabı, siyah banyo dolabı, antrasit banyo dolabı ve daha nice saymakta güçlük çekeceğimiz birçok farklı renkte ya da farklı tasarımda ürünlerimiz mevcuttur.

Membran banyo dolabı ürünlerimizde ise daha çok beyaz tonların hâkim olduğu ancak yine isteğe göre koyu tonlara ait farklı renklerde de üretimlerimiz mevcuttur. Buradaki en önemli tercih banyonuza uyabileceğini düşündüğünüz renkte ve yapıda bir banyo dolabını sipariş verebilmektir.

Banyo dolapları modellerimiz arasından seçip beğendiğiniz ürünlerimiz 60 cm banyo dolabı, 65 cm banyo dolabı, 80 cm banyo dolabı, 100 cm banyo dolabı gibi birçok farklı ölçüde bünyemizde bulunmaktadır. Bu durum banyonuzda banyo dolabı için ayırabildiğiniz konuma göre değişiklik göstermektedir. Çünkü, seçeceğiniz her bir ürün sizin zevklerinize ve sizin ölçülerinize yönelik üretilecektir.

Banyo Dolabı Fiyatları

Banyo dolabı fiyatlarımız her cebe uyabilecek bir şekilde gayet makul ve cüzi miktarlar çerçevesinde müşterilerimize yansıtılmaktadır. Öyle ki, her ne kadar günümüzde birçok firma ürünlerine sürekli olarak zam yapsa da bizler Zümra Duşakabin firması olarak bu olumsuz durumdan olabildiğince uzak durmaya çalıştık ve bunu sürdürmeye de devam ediyoruz. Bu nedenle insanlarımızın daha kaliteli ürünlerle daha makul fiyatlı banyo dolapları almasının önünü açıyoruzdur.

Banyo dolabı fiyatlarımıza birkaç örnek verecek olursak; örneğin, lake banyo dolabı almak istediğinizi kararlaştırıp banyo dolabı 80 cm ölçülerinde olmalı diyerek bizlerle ister WhatsApp ya da ister telefon hattımızdan iletişime geçerek tercih ettiğiniz ürünün özelliklerini belirterek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra özelliklerini tanıtmak suretiyle fiyat aldığınız banyo dolap modelini, adresimizde bizleri ziyaret ederek hazır banyo dolabı olarak da satın alabilirsiniz.

Fiyatlarımız çerçevesi içerisinde eski banyo dolabınızın sökülmesinde, yeni banyo dolabınızın nakliye ve montaj işlemlerinde herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz. Bu nedenle yıllardır bizi tercih eden müşterilerimiz tarafından daima memnuniyetle ve güler yüzle karşılanmaktayızdır.

Banyo Lavabo Dolabı

Banyo lavabo dolabı ürünlerimiz birbirinden farklı güzellikteki renklerde ve birbirinden farklı tasarımlarda üretilebilmektedir. Banyonuzda yer alan ton farkına bağlı olarak lavabolu banyo dolabınızın nasıl görüneceğine dair karar verebilir ve en kısa zamanda tercihinizi bizlere iletebilirsiniz.

Banyo dolabı lavabolu bir şekilde ister tezgâh üstü çanak lavabolu ya da ister tezgâh üstü kare taşlı olmak üzere daha birçok farklı şekillerde üretilebilmektedir. Bu noktada banyo lavabo dolabınızın ölçülerinden veya renginden bahsederken alt dolabının tek kapaklı banyo dolabından mı oluşmasını isteyeceğinize yoksa iki kapaklı dolaptan mı oluşmasını istediğinize karar verebilirsiniz.

Bunların yanı sıra kare lavabo taşlı banyo dolabı ürünlerimizin son yıllarda müşterilerimiz tarafından oldukça sık bir şekilde tercih edildiğini de vurgulamak isteriz. Ayrıca bu hususla alakalı olarak dolabınızın asma banyo dolabı şeklinde olması sizlere temizlik açısından ve görüntü açısından yarar sağlayabilecek oldukça şık bir seçim olacaktır. Ancak onun yerine ayaklı banyo dolabı tercih ederseniz de gayet güzel bir tasarımla banyonuzun en güzel köşesini oluşturacağı konusunda hiç şüpheniz olmasın.

Aynalı Banyo Dolabı

Aynalı banyo dolabı ürünlerimiz hem işlevselliği itibariyle hem de oldukça şık bir tasarıma sahip olması açısıyla müşterilerimizin gözlerini kamaştırmakta ve tercihlerini bu yönde yapmalarını sağlamaktadır.

Şöyle ki, alt dolabınızın sizlere alan bakımından yeterli gelmediğini düşünüyor ve bu alanı genişletmek istiyorsanız lavabo taşının üzerindeki dolabında tek kapaklı ya da iki kapaklı olmasının yanı sıra kapakların ön kısmında aynaların bulunması tercihini yapabilirsiniz. Bu sayede hem aynalı banyo dolabınızın içerisine koyacağınız malzemeleriniz ya da özel eşyalarınız görünmeyecek hem de aynalı olması hasebiyle banyo dolabınız harika bir görünüme sahip olacaktır.

Bu konuda örnek vermek gerekirse; şöyle ki, 80’lik banyo dolabı tercihinizde aynalı dolabınız iki kapaklı olacak şekilde üretilmektedir. Ancak bunun yanı sıra eğer hiçbir şekilde aynalı dolap olmasını istemiyorsanız bunu da bizlere belirterek siparişinizi bu yönde verebilirsiniz.

Banyo Dolabı Takımı

Banyo dolabı takımı ürünlerimiz tercihinize ve zevkinize göre üretilmektedir. Bu noktada seçmiş olduğunuz banyo dolabınızın renklerine ya da lavabo taşına kendi beklentileriniz doğrultusunda karar verebilirsiniz.

Banyo dolabı seti satın alarak sadece banyo dolabınızı almakla kalmıyor aynı zamanda çamaşır makinesi dolabı ya da banyo boy dolabı ürünlerimizden de yararlanmak suretiyle banyonuzu yenilebilmektesinizdir. Bu konuyla alakalı olarak banyo boy dolabı hakkında kısa bir bilgi vermek isteriz.

Şöyle ki, tercih etmiş olduğunuz renkteki banyo boy dolabınızın ister ayaklı bir şekilde ya da ister asmalı bir şekilde duvara monte edilebilmektedir. Bununla birlikte üst kapağını havluluk olarak kullanabilir alt kapağına ise üstten açılır bir vaziyette kirli sepetli banyo dolabı olarak kullanabilirsiniz. Bu konuda banyo boy dolabı satın alan müşterilerimizin birçoğu alt kapağının çamaşır sepetli banyo dolabından oluşmasını tercih etmektedir.

Dolaplı Lavabo

Dolaplı lavabo ürünlerimiz Zümra duşakabin firmamız bünyesinde oldukça kaliteli ve olabilecek en makul fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Bu noktada büyük bir firma olmanın gereği olarak üretimimizde birçok farklı çeşide ve birçok farklı modele yer verdiğimizi belirtmek isteriz. Bu çerçevede hem platformumuzda yer alan kataloglar arasında gezinirken modeller arasında en güzel görünen ürünleri seçmek konusunda kararsız kalacak ve bu konuda yardıma ihtiyaç duyacaksınızdır.

Lavabo ürünlerimiz herhangi bir sudan ya da nemli bir ortamdan etkilenmemekle birlikte oldukça kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Bu konuda firmamız üzerinden dolaplı lavabo seti de alabilir ve banyonuzdaki değişimin ilk adımlarını atabilirsiniz. Öyle ki, aldığınız dolaplı lavabo seti ile birlikte hem alt dolaba hem tezgâh üstü lavaboya hem de üst aynalı dolaba sahip olabildiğiniz gibi aynı zamanda tercihinize göre banyo boy dolabı ve lavabo musluğu da tercih edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Zümra Duş Temsilci
Zümra Duş Temsilci
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!