Cam Duşakabin

Cam duşakabinler, mika olarak adlandırılan plastik kabinlere oranla insanlar tarafından oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Bunun elbette belirli başlı bazı sebepleri bulunmaktadır. Bu sebepler arasından birkaçını sıralayacak olursak; örneğin, duşa kabin cam ürünleri plastik kabin ürünlerine nazaran daha dayanıklı ve daha sağlam banyo ürünlerindendir.

Bununla birlikte genellikle bizleri tercih eden müşterilerimizden ev sahibi olanlar cam duşakabin ürünlerimizden tercih yapmaktadır. Çünkü hem daha dayanıklı hem de estetiklik açısından plastik kabin ürünlerine nazaran oldukça güzel tasarımlardır.

DAHA FAZLA MODEL İÇİN TIKLAYINIZ.

Cam duşakabin ürünlerimiz duş teknesi üzerinde 1,80 cm boyunda olmak üzere tercihinize göre şeffaf, füme ya da desenli bir şekilde imalatı gerçekleştirilerek banyonuzda konumlandırmak istediğiniz noktaya profesyonel ekiplerimiz sayesinde montajı yapılmaktadır.

Ayrıca duş teknesi üzerinde 1,80 cm boyunca olan cam ürünlerimiz herhangi bir zemin işleminden sonra yerden yani direkt olarak fayans üzerine uygulanacaksa cam duşakabinin boyu 1,90 cm olarak belirlenmektedir.

Eğer cam duşakabinlere yönelik kırılma, patlama, çatlama vb. tarzda endişeniz ya da herhangi bir ön yargınız varsa bu durum için rahatlamanızı öneririz. Çünkü, Zümra duşakabin firması olarak 5 mm temperli yerli cam ürünlerimiz sayesinde kolay kolay patlayabilecek veya insan sağlığına zarar verebilecek bir ürün bünyemiz içerisinde söz konusu değildir.

Öyle ki, cam duşakabin ürünlerimizin gövde darbelerinden asla zarar görmemekte ve sadece cam köşelerine metal ya da taş darbeler sonucunda cam patlamaktadır. Ki, banyo ortamında bu tarz maddelerin bulunması da imkânsız bir durumdur. Bunlar haricinde içiniz gayet rahat bir şekilde cam duşakabinleri tercih edebilirsiniz.

Bunların yanı sıra bizleri tercih eden müşterilerimizin cam duşakabin yorumlarına da göz atarak kafanızda yankılanan sorulara bir nebze de olsun cevap bulabilirsiniz.

Duşakabin Cam Modelleri

Duşakabin cam modellerimize platformumuz üzerinde yer almakta olan ürün kataloğumuzdan ulaşabilir ve birbirinden güzel modellerimiz arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Şöyle ki, platformda yer alan ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız telefon hattımız vasıtasıyla bizlerle iletişime geçebilir ya da bu kaliteye gözlerinizle şahitlik etmek istiyorsanız da yine platformumuzda yer almakta olan adresimizden yararlanarak bizleri yerinde ziyaret edebilir, daha etkili bir iletişim atmosferi sağlayabilirsiniz.

Cam duşakabin modellerimiz arasından farklı renkte, farklı desende camlar seçebildiğiniz gibi aynı zamanda farklı profillerde de kabinler seçebilmeniz mümkündür. Şöyle ki, örneğin, füme renkte bir cam ürün seçtiğinizde bunu çevreleyecek olan kabin profilinizi parlak, siyah veya gold olarak seçebilirsiniz. Bu sayede zevkinize ve isteklerinize yönelik olarak banyonuzda yer alacak olan duşakabininizi kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Ayrıca belirtmek isteriz ki, duşakabin buzlu cam modellerimiz müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen modellerimiz arasında yer almaktadır. Bunun sebebi olarak bazı müşterilerimiz, banyo ortamında herhangi bir misafir geldiğinde duşakabin içerisindeki özel eşyalarının görülmemesi için buzlu cam modellerimizi tercih ettiklerini belirtmişlerdir.

Duşakabin cam modellerimden şeffaf cam ürünlerimizin üzerine farklı desenler yapıldığı gibi aynı zamanda füme cam kabinlerimizin de yapılabildiğini vurgulamak isteriz. Bu konuda en uygun modeli seçebilir ve bir an önce siparişinizi verebilirsiniz.

Cam Duşakabin Fiyatları

Cam duşakabin fiyatlarımızın diğer duşakabin firmalarına oranla ya da sanal ticaret vasıtasıyla cam duşakabin ürünleri satmakta olan platformlara göre fiyatlarımız gayet makul ve uygun olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Cam duşakabin denildiğinde elbette her insanın aklına bir bütün halde kabin modelleri akla gelmektedir. Ancak bu konuda belirtmeliyiz ki, duşakabin imalatçısı olmamızın oldukça güzel bir yanı vardır.

Örneğin, duşakabininizin bir camı kırıldıysa ölçülerini bizlere bildirip o kırılan cam kabininizin yerine aynı ölçülerde ve hatta aynı desene sahip cam üretimi yapabildiğimizi hatırlatmak isteriz. Bu konuyla alakalı olarak tek cam değişimi talebiyle bizlerle iletişim kurabilir ve duşakabin tek cam fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Banyo duşakabin camının kalitesi firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Bu nedenle tercihleriniz konusunda oldukça temkinli ve emin adımlarla hareket etmeninizi öneririz. Öyle ki, piyasadaki birçok duşakabin firması fiyatı ucuz ancak kalitesi düşük cam duşakabin ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Bu ürünler ise kısa bir zaman sonra ya patlamakta ya da görüntü olarak hoş durmamaktadır. Bu nedenle Zümra Duşakabin gibi hem müşterilerinin bütçesini düşünen hem de kaliteli bir ürün ortaya koyan firmayı tercih etmenizi öneririz.

Buzlu Cam Duşakabin

Buzlu cam duşakabin modellerimiz müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Şöyle ki, oldukça hoş görünümü ve duşakabinin içini gizlemesiyle müşterilerimizi cezp etmektedir.

Buzlu cam duşakabin ürünlerimiz isteğinize göre cam kabinin üzerine ister tamamen uygulanabilir ya da ister buzlu desen tercihleri yaparak yarı açık yarı kapalı bir tasarım elde edebilirsiniz. Duşakabin cam desenleri arasından buzlu camların tercih edilmesinin en büyük sebebi, banyo içerisine giren bir kişinin buzlu cam duşakabin içerisini görememesidir. Bu nedenle günümüzde birçok insan bu modeli tercih etmektedir.

Birbirinden şahane görünümlere sahip olan buzlu cam duşakabin ve bir diğer adıyla da kumlu cam duşakabin örneklerimize platformumuzda yer alan kataloğumuzdan ulaşabilir, zevkinize en uygun olarak gördüğünüz duşakabin modelini sipariş verebilirsiniz.

Temperli Cam Duşakabin

Temperli cam duşakabin, banyo ortamında insan sağlığı için gereken en büyük güvenlik önlemidir. Şöyle ki, temperli camlar otomobil camları gibi kırıldığında oldukça küçük parçalara ayrılarak insanlara herhangi bir zarar veremeyecek duruma gelir. Örneğin, banyonuzda temperli cam duşakabininiz patlarsa tuzla buz gibi olmak suretiyle olduğu yere dökülecek ve zararsız bir hale gelecektir.

Bu nedenle temperli camlar konusunda içiniz gayet rahat olsun. Çünkü, Zümra Duşakabin firması olarak kullanmış olduğumuz 5 mm temperli camlar köşelerine alacakları metal ya da taş gibi cisimlerden alacakları darbe sonucunda patlamaktadır. Bunların haricinde gövdelerinden patlaması gibi bir durum asla söz konusu değildir.

Temperli cam duşakabininizden ola ki, kabin kapısı bir şekilde patladı. Bu durumda bizlere ulaşarak sorunu çözebilirsiniz. Şöyle ki, profesyonel ekibimiz gelerek sağlam olan kapıyı alır ve patlayan cam kapı ölçülerinde aynı desen üzerine uygulanarak tek cam duşakabin üretilerek en kısa zaman aralığında montajı yapılır.

Füme Cam Duşakabin

Füme cam duşakabin, banyoda sadeliği yansıtması ve ortama loş bir hava katmasıyla müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilen bir cam modelimizdir. Bu model ile banyonuzda koyu tonların ağırlıkta olduğu bir atmosfer yaratabilir ve bu şekilde banyonuzla uyumlu bir duşakabin tercih edebilirsiniz.

Füme cam duşakabinlerimiz hem parlak hem siyah profiller üzerinde oldukça güzel göründüğü gibi aynı şıklıkta gold profilli duşakabinler üzerinde de görünmektedir. Bu noktada banyonuzda yer alan eşyalarınızla ya da duvar ve yer fayanslarınızla uyumlu olan profil rengini tercih ederek füme cam duşakabininizin siparişini verebilirsiniz.

Ayrıca her ne kadar füme cam duşakabinlerimiz üzerine desen tavsiye etmesek de yine de bazı belirli başlı desenler füme camların üzerine yapılabilmektedir. Desen tavsiye etmememizin nedeni ise, füme cam kabinler sade şeffaf bir şekilde olduğunda daha şık ve zarif durmaktadır. Bu nedenle füme camın üzerine desen işlemi gerçekleştirilmesini çok tavsiye etmemekteyiz.

Eğer sizde böylesine farklı bir tonda farklı bir duşakabine sahip olmak istiyorsanız bir an önce bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Zümra Duş Temsilci
Zümra Duş Temsilci
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!