Gold Duşakabin

Gold duşakabin, banyonuzda ışıl ışıl parlayabilecek ve adeta banyonuzu bir güneş misali aydınlatabilecek olan en şık banyo ürünüdür. Şöyle ki, eğer banyonuzda yer alan fayanslarınızda ya da banyo dolaplarınızda herhangi bir altın sarısı ya da gold rengine yakın bir ton var ise duşakabin gold tercihi ile banyonuza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Banyonuzun oldukça zengin bir görünüme sahip olmasını istiyor ve kullandığınız eşyaları da bu yönde hareket ederek yenilemek istiyorsanız kesinlikle ilk başta değiştireceğiniz ürün duşakabininiz olacaktır. Bu noktada sizlere verebileceğimiz en güzel duşakabin tavsiyesi kesinlikle gold duşakabinlerdir.

Hatta bu duşakabinin yanı sıra duşakabinin içerisine yani zemin kısmına da gold renkte kaymaz fayanslar ekleyerek duşakabin bölümünüzü oldukça farklı bir görünüme ve farklı bir zenginliğe dönüştürebilirsiniz.

DAHA FAZLA MODEL İÇİN TIKLAYINIZ.

Ayrıca belirtmek isteriz ki, gold duşakabin ürünlerimizde kullanmış olduğumuz duşakabin tekerlerinden kapı kulplarına kadar sulukları ve mıknatısları da dahil olmak üzere her biri gold renkte üretilmektedir. Bu anlamda tam tarzınıza yönelik, içinizi açabilecek olan muhteşem bir renge banyonuzda sahip olabilirsiniz.

Gold Duşakabin Modelleri

Gold duşakabin modelleri ile tamamen zevkinize ve tercihinize göre banyonuzu yenileyecek, böylelikle eskiyen görünümüne bir son vereceksinizdir. Şöyle ki, platformumuzda bulunmakta olan gold duşakabin model kataloğumuzdan desenleri inceleyebilir ya da bununla da yetinmeyerek bizzat kendi gözlerinizle modellerimizi görmek isterseniz, yine platformumuzda yer alan adresimiz üzerinden bizleri ziyaret edebilir ve böylelikle modellerimizin kalitesine ve güzelliğine şahitlik edebilirsiniz.

Modellerimizi incelediğinizde de göreceğiniz üzere tamamen sizin tercihinize yönelik olarak ister cam üzerine gold desenli duşakabin ya da ister gold profil duşakabin üretebiliriz.

Ayrıca banyonuzda duşakabininizin geleceği konuma yönelik olarak daha rahat edebilmeniz için ve daha geniş bir alan yaratabilmeniz için gold renkte olacak şekilde katlanır kabin, duvardan duvara kabin ya da oval veya kare şekillerde duşakabin modellerimizden herhangi birini seçebilir ve bir an önce siparişinizi verebilirsiniz.

Gold Rengi Duşakabin

Gold rengi duşakabin, içinizdeki ışıltıyı dışarıya en iyi şekilde vurabilecek olan en güzel banyo ürünüdür. Bu renkte tercih edeceğiniz duşakabininizde daima huzur bulacak ve banyonuza estetik bir görünüm kazandıracaksınızdır. Ayrıca belirtmek isteriz ki, bu renkte bir kabini tercih ettikten sonra banyonuzda yer alan aksesuarları da yine bu renkte tercih ederek oldukça güzel bir ton yakalayabilir ve bunu banyonuza yansıtabilirsiniz.

Altın Sarısı Duşakabin

Altın sarısı duşakabin, günümüzde birçok insan tarafından oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmekte ve rağbet görmektedir. Çünkü, günümüzde insanlar evlerinin birçok bölgesinde zenginliği yansıtabilecek ve oldukça estetik durabilecek renklere yönelmektedir. Bu anlamda örneğin, insanlar salonlarında ya da mutfaklarında altın sarısı renkleri tercih edebildiği gibi aynı şekilde bunu banyolarında ya banyo dolaplarında ya da duşakabin tercihleri ile yansıtabilmektelerdir.

Altın sarısı renkte bir duşakabin tercih ettiğinizde banyonuzdaki değişimi kendi gözlerinizle görecek ve buna etrafınızdaki insanlara da yararlanmaları için tavsiye olarak vereceksinizdir.

Gold Duşakabin Fiyatları

Gold banyo duşakabinleri ile hem kaliteli hem de cüzi bir fiyata banyonuzu yeni baştan ortaya çıkartabilirsiniz. Şöyle ki, platformumuzda yer almakta olan gold duşakabin model kataloğumuzdan birçok modeli sanal bir şekilde inceleyebilir ve kafanızda yeni yeni oluşmaya başlayan tasarım için bir fikir yakalayabilirsiniz.

Elbette sayıca birçok duşakabin işi yapmakta olan birçok firma mevcuttur. Ancak belirtmeliyiz ki, bizi bu firmalardan ayıran bazı ayrıcalıklarımız vardır. Şöyle ki, sattığımız tüm ürünleri kendi bünyemizde üretmekte ve pazarlamaktayız. Duşakabin camı konusunda yerli olan 5 mm temperli cam kullanmakta ve en kaliteli duş teknelerini kullanmaktayızdır.

Bu anlamda duş teknesi üzerinde herhangi bir esneme ya da bir su kaçırma gibi olumsuz bir durumla karşılaşmayacaksınızdır. Ayrıca diğer duşakabin firmalarına nazaran sizlerden herhangi bir nakliye, sökme ya da montaj ücreti talep etmemekteyiz. Çünkü, bu hizmetimiz bizi tercih eden müşterilerimize olan bir jestimizdir.

Bunların yanı sıra yine diğer firmalara nazaran fiyatlarımız gayet insanların cebini yakmayacak şekilde makul ve cüzi bir fiyat aralığındadır. Örneğin, bizlerle ister telefon hattımızdan ya da ister ofisimizde dahi bizlerle iletişime geçtiğiniz anda tamamen ölçünüze ve modelinize göre bir fiyat analizi yapılmakta ve sizlere sunulmaktadır. Örneğin, 120×120 duşakabin gold rengin fiyatı şu şekildedir tarzında tarafınıza bilgiler verilmektedir. Daha sonrasında ise talebiniz doğrultusunda siparişiniz işleme alınmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Zümra Duş Temsilci
Zümra Duş Temsilci
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!