Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Zümra Duşakabin firması olarak İstanbul’un tüm semtlerine banyo tadilatı işlemlerimiz hız kesmeden devam etmektedir. Şöyle ki, İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun bunun hiçbir önemi olmadan daima montajlı ve kaliteli bir şekilde banyonuzu baştan aşağı yenilemekteyiz. Bu anlamda banyonuzda değiştirmek istediğiniz ya da artık size bir yük haline geldiğini düşündüğünüz banyo içi mimarinizi en kaliteli biçimde yeniden canlandırıyoruz. Örneğin, oldukça kalitesiz bir duşakabine ya da banyo dolabına sahip olduğunuzu düşünüyor ve bu olumsuz durumdan bir an önce kurtulmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Zümra Duşakabin adresini ziyaret etmektir. Bunu hem sanal alemde yer alan sitemizde gerçekleştirebilir hem de Zümra Duşakabin ofisimizde de bizleri ziyaret ederek daha ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Böylelikle hem ortaya konulan kaliteyi kendi gözlerinize görme fırsatı bulacak hem de güler yüzlü çalışanlarımızın sizlere göstermiş olduğu nezaket ve incelikten dolayı tüm hizmetlerimizden memnun kalacaksınızdır. Kafanızda belirlemiş olduğunuz stillere ve tarzlara yönelik olarak banyonuzu yenileme isteğinize en kısa süre içerisinde cevap vermekteyiz. Öyle ki, yapacağımız her bir işlemi sizin zevklerinize ve beklentilerinize göre gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda ister duşakabin ister banyo dolabı olsun hiçbir şekilde fark etmeksizin her bir ayrıntıyı özenle değiştirmekte ve yenilemekteyiz. Bu anlamda Zümra Duşakabin firmamızdan oldukça memnun kalacak ve etrafınızdaki insanlara bizden ne kadar memnun kaldığınızı aktaracaksınızdır. Eğer siz de böylesine güzel imkanlardan yararlanarak kaliteli ve güvenli bir firma ile bir araya gelerek banyonuzu yenilemek istiyorsanız bir an önce bizlere ulaşabilir ya da ofisimizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Çözüm Ortağınız
  • 10 Yılı aşkın iş tecrübesi,
  • İşinde uzman ve bilgili ekip,
  • Daima sektörün en iyisi.
Misyonumuz

Amacımız bizi tercih eden her bir müşterimizin isteklerine ve beklentilerine olabildiğince hızlı bir şekilde yanıt verebilmekte ve bu doğrultuda istedikleri banyo tarzını en iyi şekilde yansıtabilmektir. Kurulduğumuz günden beri yola çıktığımız bu ilke ile hiçbir şekilde durmadan ilerleyecek ve bizi tercih etmiş olan tüm müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için durmadan çalışacağızdır.

Vizyonumuz

Zümra Duşakabin, insanlara hayal edebilecekleri en güzel banyo tarzını yansıtabilmek ve yaşatabilmek için kurulmuş olan bir şirkettir. Bu şirket içerisinde yer alan her bir ekip arkadaşımız işinin ehli ve profesyonel kişilerin bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur. Bu genel çerçeve içerisinde banyonuzda yer almakta olan başta duşakabin olmak üzere duş teknesi, fayans işlemi ve banyo dolabı gibi daha birçok işlemi uygulamak suretiyle banyonuzu eski halinden tamamen arındırıyor ve size bambaşka bir banyo ortamı sunuyoruz.

Whatsapp
Zümra Duş Temsilci
Zümra Duş Temsilci
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!