İki Duvar Arası Duşakabin

İki duvar arası duşakabin, bazı durumlarda dar alanları genişletmek amacıyla banyonuzun bir kısmını duşakabin için ayırdığınız bölümün bir duvar şeklinde cam ya da plastik kabin ile kapatılmasından oluşmaktadır. Kapatılan bu alan sizlere daha geniş bir banyo alanı yarattığı gibi aynı zamanda oldukça estetik bir görüntüyü de banyonuza yansıtmaktadır.

Duşakabin iki duvar arasına yapıldığında eğer banyonuzda etkisiz bir nokta varsa bunun en iyi şekilde değerlendirilmesi ile kullanıma sunulmasıyla oluşmaktadır. İki duvar arası duşakabininizin alt kısmına ister duş teknesi yerleştirilebilir ya da bunun yanı sıra zemin fayans işlemi uygulanmak suretiyle hem daha güzel bir görüntüye sahip olacak hem de duş teknesine nazaran daha güvenli bir banyo ortamı sağlanmış olacaktır.

DAHA FAZLA MODEL İÇİN TIKLAYINIZ.

Eğer yerden iki duvar arası duşakabin yaptırmak istiyorsanız alt kısmına duşakabininiz için seçmiş olduğunuz aynı renkte profilin konması ile birlikte suyun banyo içerisine akışı kesilmiş olacaktır. Bu sayede iki duvar arası duşakabin teknesiz bir şekilde montajı gerçekleştirilmektedir. 

Duvardan Duvara Duşakabin

Duvardan duvara duşakabin işlemlerimiz sayesinde etkisiz olarak adlandırdığınız ve kullanamadığınız alanları en iyi şekilde değerlendirerek duşakabin şeklinde banyonuza kazandırmaktayızdır.

Duvardan duvara duş kabinleri ile oldukça geniş bir alan ortaya koyduktan sonra bu alana tamamen tercihinizi ve beklentilerinizi karşılayacak şekilde birbirinden güzel duvardan duvara duşakabin modellerimiz arasından en beğendiğiniz ürünümüzü seçebilir ve bir an önce sipariş verebilirsiniz.

Duvar arası duşakabin sistemimiz yerinizin ölçüsüne göre küçük ya da büyük tarzlarda yapılabilmektedir. Şöyle ki, eğer yeriniz kısıtlı bir alandan oluşuyorsa bir sabit ve bir çalışır olmak üzere iki parça şeklinde duvardan duvara duşakabininiz montaj edilmektedir. Bunun yanı sıra eğer duşakabin için ayrılan kısım geniş bir alandan oluşuyorsa da bu alana 2 sabit 2 kayar duşakabin olmak üzere dört parçadan oluşan geniş bir duşakabin montajı yapılabilmektedir.

İki Duvar Arası Duşakabin Fiyatları

İki duvar arası duşakabin fiyatlarımız tamamen yerinizin ölçüsüne ve seçeceğiniz modele göre değişiklik göstermektedir. Ancak konu ile alakalı olarak belirtmek isteriz ki, tüm duşakabin modellerimizin oldukça kaliteli ve oldukça güvenli malzemelerden yararlanarak ürünlerimizi ortaya koymaktayız. Bu noktada içinizin gayet rahat olması bizler için en önemli ilkedir.

Platformumuz üzerinde kataloglarımız sayesinde inceleme fırsatı bulduğunuz ve beğendiğiniz iki duvar arası duşakabin modellerimiz için bizlere ister WhatsApp hattımız üzerinden ya da ister telefon hattımız üzerinden müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bu noktada örnek vermek gerekirse; şöyle ki, iki duvar arası duşakabin 120 cm, iki duvar arası duşakabin 140 cm ya da 110 cm duşakabin iki duvar arası tarzında ölçülerinizi belirterek ve kafanızda belirlemiş olduğunuz model ya da desenleri de ekleyerek bizlerden fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra ayrıca belirtmeliyiz ki, iki duvar arası duşakabin fiyatlarımız bazı ölçütlere göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, iki duvar arası duşakabininizin mika kabinden oluşması ya da iki duvar arası duşakabininizin camdan oluşması fiyat farkına sebep olmaktadır. Bunlarla beraber yine seçtiğiniz kabinin duş tekneli ya da teknesiz olması da fiyatlarımızı belirleyen hususlar arasında yer almaktadır.

İki Duvar Arası Duşakabin Modelleri

İki duvar arası duşakabin modellerimize platformumuzda yer almakta olan kataloglarımız üzerinden ulaşabilir, inceleyebilir ve beğendikleriniz hakkında bizlerle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Son yıllarda müşterilerimizin çoğunlukla tercih etmiş oldukları 2 duvar arasında duşakabin modellerini sıralayacak olursak; örneğin, iki duvar arası mika duşakabin ürünlerimiz yoğunlukla tercih edilmektedir. Bunun sebebi mika olarak adlandırdığımız plastik kabinlerimizin oldukça esnek bir yapıya sahip olması ve cam kabinlerimize oranla daha ekonomik bir fiyatlandırmada bulunmasından kaynaklanmaktadır.

Bununla birlikte bir diğer yoğun olarak tercih edilen iki duvar arası duşakabin modelimiz, iki duvar arası sürgülü duşakabinimizdir. Sürgülü duşakabin ürünlerimiz de kullanım bakımından oldukça rahat ve kolay olduğu gibi sürgülü duşakabin fiyatları da gayet makul ve cüzi miktarlardan oluşmaktadır.

İki Duvar Arası Duşakabin Tekneli

İki duvar arası duşakabin tekneli ürünlerimiz ile hem alanınızı en iyi şekilde değerlendiriyor hem de tasarım açısından olağanüstü bir görüntü yaratarak siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

İki duvar arası tekneli duşakabin modellerimizde ister kare ya da ister dikdörtgen şekillerde tekneler üzerine tercihe göre cam ya da mika kabinler yapılabilmektedir. Eğer cam kabinlerimizi tercih edecek olursanız siyah, parlak ve gold renklerinde profillere sahip olan iki duvar arası tekneli cam bir kabine sahip olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra eğer iki duvar arası tekneli duşakabininizin üzerine mika kabin yaptırmak isterseniz de parlak, siyah ya da beyaz renklerdeki profiller üzerine perge, yunus ya da damla desenlerden herhangi birisine sahip olan iki duvar arası tekneli mika bir kabine sahip olabilirsiniz.

İki Duvar Arası Cam Duşakabin

İki duvar arası cam duşakabin yaptırmak gibi bir düşünceniz var ise, öncelikle platformumuzda bulunan cam duşa kabin kataloglarına göz atabilir ve kendinize bir desen seçmek için ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Ayrıca bununla da yetinmeyip bizlerle yerinde görüşmek ve modellerimizin kalitesine ortak olmak istiyorsanız, platformunuzda yer alan adresimiz üzerinden bizleri ziyaret edebilir ve daha etkili bir iletişim ortamı yaratabilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçtiğinizde örneğin banyonuzda iki duvar arası duşakabin yaptırmak istediğinizi belirttiğinizde ölçünüzü de bizlerle paylaşarak daha iyi bir iletişim kurabilirsiniz. Şöyle ki, örneğin 120 cm iki duvar arası duşakabin yaptırmak ve bunu da cam ürünler ile yaptırmak istiyorum talebinde bulunursanız sizlere hem ölçünüze göre en makul fiyatları sunabilir hem de en güzel modellerimizi sizler için sıralayabiliriz. Bu sayede en kısa zamanda kararınızı verebilecek ve sağlamış olduğumuz ücretsiz montaj, nakliye ve söküm işlemleri için bizlere minnettar kalacaksınızdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Zümra Duş Temsilci
Zümra Duş Temsilci
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!