Katlanır Duşakabin

Katlanır duşakabin ürünlerimiz, banyosunda duşakabin için yeri dar olan müşterilerimiz tarafından yapılabilecek en doğru tercihtir. Öyle ki, küçük banyolarda ya da özellikle de ebeveyn banyolarında duşakabin için ayrılan kısım oldukça kısıtlı olduğu için bu noktaya gelebilecek en iyi kabin kesinlikle katlanır duşakabindir.

Katlanır duşakabini tamamen kapı şeklinde kullanabilir ve rahat bir duş için kendinize alan yaratabilirsiniz. Bir diğer adıyla akordiyon duş kapısı olarak da bilinen bu tarz modellerimizde 105 cm genişliğinde katlanır kabin üretilebilmektedir. Bu anlamda her ne kadar yeriniz dar olsa da katlanır kapı sayesinde duşa girerken ya da çıkarken herhangi bir zorlukla karşılaşmadan banyonuzun keyfini çıkarabileceksinizdir.

DAHA FAZLA MODEL İÇİN TIKLAYINIZ.

Katlanır duşakabinler altına tercihe göre duş teknesi ya da zemin fayans işlemi yapılabilmektedir. Bu anlamda dar alanınızı en iyi şekilde değerlendiriyor ve yapılabilecek olanın en iyisini yapmak için büyük uğraşlar sarf ediyoruz.

Akordiyon Duşakabin

Akordiyon duşakabin ile iç tarafa doğru açılabilen ve bir köşede katlanarak size giriş alanı yaratabilen bir duşakabine sahip olabilirsiniz. Bu anlamda yerim oldukça dar, banyom çok küçük diye asla kendinizi üzmenize gerek kalmadan Zümra Duşakabin firmasının siz değerli müşterileri için üretmiş olduğu akordiyon sistemi şeklinde çalışmakta olan duşakabinlerini tercih ederek banyonuzu en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Akordiyon sistemde çalışan cam modellerimiz olduğu gibi aynı zamanda mika yani plastik modellerimiz de mevcuttur. Şöyle ki, bir sabit ve iki kapı şeklinde bir yöne doğru açılıp kapanabilen dar alanlar için muhteşem bir şekilde tasarlanmış olan mika akordiyon duşakabinlerimiz arasından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Duşakabin akordiyon kapı şeklinde açılıp kapanmaktadır. Böylesine güzel bir tasarım hem banyonuzda oldukça estetik bir şekilde duracak hem de küçük banyonuzu en iyi şekilde değerlendirebilmenize yardımcı olacaktır.

Katlanır Duşakabin Kapısı

Katlanır duşakabin kapısı sayesinde kabininizi tamamen kapı şeklinde kullanarak dar alanlarda geniş yerler açabilirsiniz. Bu anlamda katlanır duşakabinin cam ya da mika kabinden oluşmasının herhangi bir önemi olmadan işlev bakımdan oldukça yararlı olacağını belirtmek isteriz.

Katlanır cam duşakabin kapılarında herhangi bir tekeri bulunmaksızın tamamen mıknatıs sistemine dayalı bir şekilde üretilmektedir. Bunun yanı sıra katlanır plastik kabin kapılarımızda ise iki çalışır kapıda teker bulunmaktadır. Bu tekerler her ne kadar plastik parçalardan oluşsa da kırılmaz gövdesi sayesinde oldukça kuvvetli bir yapıya sahiptir. Ayrıca katlanır cam kapılarının birbirinden farklı desenlere sahip olması zevkinize göre banyonuzun yeni baştan yenilenmesi için atacağınız ilk adımı oluşturmaktadır.

Katlanır Cam Duşakabin

Katlanır cam duşakabin ürünlerimiz mika olarak adlandırdığımız plastik kabinlere oranla daha çok tercih edilmektedir. Bunun nedeni hem dayanıklılık hem de görüntüdeki estetiklikten kaynaklanmaktadır. Öyle ki, katlanır duşakabin camı üzerine dilediğiniz deseni seçerek siparişinizi verebilirsiniz. Bununla birlikte ister buzlu ister şeffaf bir şekilde de katlanır cam duşakabininize sahip olabilirsiniz.

Katlanır cam duşakabininizin alt tarafına tercihe göre duş teknesi ya da fayans işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bunların yanı sıra zemin ve fayanslarımız sağlam direkt olarak yerden istiyoruz da diyorsanız katlamalı duşakabininizin altına suyu kesmesi için seçmiş olduğunuz cam profilinin renginde profil montaj etmekle kabininizin altında bir set ortaya konulmaktadır.

Bu işlem sayesinde suyun içeriye veya dışarıya akımı kesilmiş olacaktır. Bu anlamda katlanır cam duşakabinim su sızdırıyor gibi bir derdiniz olmadan yeni görünümlü banyonuzun tadını çıkarabilirsiniz.

Katlanır cam duşakabin ürünlerimiz de aynı şekilde 5 mm temperli camdan üretilmektedir. Etrafı tamamen paslanmaz profiller ile çevrili olup herhangi bir deformeye ya da su sızıntısına maruz kalmamaktadır.

Katlanır Duşakabin Fiyatları

Katlanır duşakabin fiyatları, günümüz duşakabin firmalarında her ne kadar pahalı fiyatlar altında müşteriye yansıtılsa da bu ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği kesinlikle tartışma konusudur. Şöyle ki, bazı insanlarda eğer pahalı bir ürünü tercih edersem kaliteli bir ürün satın almış olurum gibi yanlış bir algı bulunmaktadır.

Bu durumun kesinlikle gerçeği yansıtmadığını insanlar defalarca tecrübe ederek bizzat deneyimleme fırsatı bulmuşlardır. Bu neden dolayısıyla insanlar, banyolarında yapacakları değişikler ve yenilikler için Zümra Duşakabin firmasına başvurmaktalardır.

Zümra Duşakabin firmasındaki her bir ürünün tamamen yerli parça ve malzemelerden üretildiğini vurgulamak isteriz. Bununla birlikte oldukça kaliteli ve güvenli bir iş ortaya koyduğumuzu da bizi kurulduğumuz yıl olan 2013’ten beri tercih eden müşterilerimiz gayet iyi bilirler. Bu noktada belirtmeliyiz ki, müşterilerimizin cebini düşünmekte ve onlara en iyi kaliteyi sağlayarak en makul fiyatlarla gelmekteyizdir.

Bizleri platformumuzda yer alan adresimiz vasıtasıyla da ziyaret ederek ortaya koyduğumuz kaliteli ortak olabilir ve daha etkili bir iletişim ortamı yaratabilirsiniz.

Katlanır Duşakabin Modelleri

Katlanır duşakabin modellerimize platformumuzda bulunan kataloglarımızdan ulaşabilir ve beğendiğiniz modelleri favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Yerinize ve ölçünüzün büyüklüğüne göre duşakabin modelleri üretilebilmektedir. Örneğin, katlanır sürgülü cam duşakabin modeli sayesinde dar alanlarınızı oldukça genişleterek kullanma imkânı bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, dikdörtgen duş teknesi üzerine duşakabin katlanır halde yapılabilmektedir.

Şöyle ki, cam kabin bir köşede katlanmak suretiyle açılır ve geniş bir kapı işlevi görür. Bu yüzden banyosu küçük olan müşterilerimiz tarafından katlanır duşakabin modellerimiz yoğun bir ilgi görmektedir.

Ayrıca duşakabin katlanır kapı özelliği sayesinde hem şık bir görüntüyle banyonuza farklı bir hava katabilir hem de temizlik açısından size büyük bir sorun çıkarmadan işlevselliğini her daim koruyabilir. Bu noktada müşteri yorumlarımız ya da sıkça sorulan sorular bölümümüzden de yardım almak suretiyle bir an önce siparişinizi verebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Zümra Duş Temsilci
Zümra Duş Temsilci
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!