Küçükçekmece Duşakabin

Küçükçekmece duşakabin alışverişlerinizde sizlere daima yardımcı olabilecek ve beklentilerinizi en üst seviyede karşılayabilecek olan Zümra Duşakabin firması siz değerli müşterilerine hız kesmeden en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Küçükçekmece ilçesinde ikamet etmekte olan biriyseniz ve kalitesine oldukça önem verdiğiniz bir duşakabine sahip olmak istiyorsanız bizimle bir an önce iletişime geçebilirsiniz. Şöyle ki, platformumuzda yer almakta olan birbirinden güzel ve birbirinden farklı duşakabin modellerimiz arasından en beğendiğiniz ya da zevkinize en uygun olarak düşündüğünüz duşakabin modelimiz hakkında bizlere ulaşarak detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Bu noktada sizlerle karşılıklı olarak etkili bir iletişim ortamı sağlayabilecek ve kafanızda şekillenen tasarımları bir an önce hayata geçirebilmek adına adımlarımızı oldukça sağlam bir şekilde atacağızdır.

Küçükçekmece ilçesinin her bir noktasına duşakabin servis hizmetimizin de varlığından haberdar etmek isteriz. Öyle ki, firmamız bünyesi üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde her türlü montaj ve nakliye işlemlerimizde siz değerli müşterilerimizden ek bir ücret talep etmemekteyiz. Böylelikle hem oldukça kaliteli bir duşakabin ile banyonuzu süslüyor hem de bu imkânı oldukça cüzi bir miktara sizlere sağlıyoruz.

Küçükçekmece Duşakabin Tamiri

Küçükçekmece duşakabin tamiri işleriniz için bizlere WhatsApp hattımız vasıtasıyla ya da müşteri temsilcimiz aracılığıyla iletişim kurabilir ve böylelikle duşakabininize dair sorunlarınızı bir an önce başarıyla neticeye erdirebilirsiniz.

Firmamızın imalatçı olması hasebiyle duşakabininize dair her bir parça tarafımızca yerli olarak üretilmektedir. Bu sayede kırılan ya da işlevini yitiren duşakabin parçalarınızın daima yedek parçaları bünyemizde yer almakta ve iletişim halinizde ise siz değerli müşterilerimizin kullanımına bir an önce ulaştırılmaktadır.

Örneğin, duş tekneniniz altından su sızıntısı, duşakabin camı kırılması, duşakabin teker kırılması, duşakabin suluk ve mıknatıs takımının işlevini yitirmesi gibi daha saymakta güçlük çekeceğimiz birçok sorun ile karşılaşmanız halinde bizimle iletişime geçerek en kısa zaman aralığında sizleri ziyaret ederek sorununuzu profesyonel ekiplerimizce çözebilmekteyiz.

Ayrıca tamir servisimizin haftanın altı günü hizmetinizde olduğunu da hatırlatmak isteriz. Bu noktada duşakabininiz için tamir gerektirecek sorunlarınız varsa asla endişe etmemenizi ve bir an önce bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Küçükçekmece Duşakabin Montajı

Küçükçekmece duşakabin montajı, Zümra Duşakabin firmamız üzerinden yapacağınız alışverişler neticesinde tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Örneğin, banyonuza sıfırdan bir duşakabin yaptırmak istiyor ve bu duşakabini zemin üzerine duş teknesiz bir şekilde kullanmak istiyorsanız öncelikle banyonuzda duşakabininizin geleceği alana kaymaz fayans zemin işlemi uygulanarak zemininizin izolasyonu sağlanır ve etrafına mermer konulur. Ardından ızgarası da yerleştirilen fayans işleminiz başarıyla neticeye ulaştırılır. Bu işlemden iki gün sonrasında ise tamamen zevklerinize göre tercih etmiş olduğunuz duşakabin modeliniz kaymaz fayans zemininizin üzerindeki mermerin üstüne oturtularak montajı gerçekleştirilir.

Bu montaj işlemlerinin ardından bir gün boyunca silikonlar kurumaya bırakılır ve duşakabininiz bu kurumanın ardından kullanılmaya hazır hale gelecektir.

Duşakabin montajınızı işinin ehli olan profesyonel ekiplerimizce gerçekleştirmekte ve siz değerli müşterilerimizin kullanımına hazır bir şekilde sunmaktayızdır.

Küçükçekmece Duşakabin İmalatı

Küçükçekmece duşakabin imalatı denildiğinde bu bölgede ilk akla gelen firma olmaktan gayet mutluluk ve sevinç duymaktayız. Öyle ki, firmamızın kuruluş yılı olan 2013 yılından bu yana her bir müşterimizden ayrı ayrı tebrik mesajları almakta ve memnuniyetlerini ifade eden sözler duymaktayızdır.

İmalatımızı her geçen gün teknolojinin getirmiş olduğu imkanlar çerçevesinde geliştiriyor ve daima yeniliyoruz. Bu anlamda günden güne duşakabin kataloglarımıza yeni duşakabin modelleri eklemekte ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Platformumuzda yer alan cam ya da mika duşakabin kataloglarımız arasında detaylı bir şekilde inceleme yapabilir ve kendinize en uygun olduğunu düşündüğünüz modeli tarafımıza ileterek bir an önce siparişini gerçekleştirebilirsiniz.

Duşakabin imalatımızın tamamen banyonuzda duşakabin için ayırmış olduğunuz ölçüye göre gerçekleştirilmekte olduğunu ve size özel bir şekilde imal edildiğini vurgulamak isteriz. Ayrıca imalatımızda yer alan her bir ürünün yerli malı olarak üretildiğini ve bu noktada ürünlerimizin daima yedek parçası olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Zümra Duş Temsilci
Zümra Duş Temsilci
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!