Mika Duşakabin

Mika duşakabinler sadece İstanbul genelinde değil aynı zamanda Türkiye genelinde de birçok insan tarafından oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Bunun sebeplerinden bir tanesi ise, cam duşakabin fiyatlarına oranla mika duşakabin fiyatlarının daha ucuz olmasından kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte bir diğer neden ise, eğer oturduğunuz ev size ait değilse ve belirli bir süre sonrasında o evden çıkacaksanız geçici olarak mika duşakabinler tercih edilmektedir.

Mika duşakabinler banyonuzda konumlandırmak istediğiniz ölçülere göre üretilmekte ve yine sizin zevklerinize göre profil ya da cam desenleri belirlenmektedir. İsterseniz mika kabininizin alt kısmına duş teknesi de konulabilir ya da bunun yerine zemin fayans işlemi uygulayarak daha sağlam bir duşakabin elde edebilirsiniz.

DAHA FAZLA MODEL İÇİN TIKLAYINIZ.

Mika duşakabin olarak adlandırmış olduğumuz plastik kabinler hakkında herhangi bir tereddüttünüz ya da kafanıza takılan bazı sorular varsa bu sorulara platformumuzda yer alan sıkça sorulan sorular kısmından cevap bulabilir ya da bunun yanı sıra mika duşakabin yorumlarına göz atarak daha önce bu kabini deneyimlemiş insanların tecrübelerini görebilirsiniz.

Mika Duşakabin Fiyatları

Mika duşakabin fiyatlarımız, diğer üreticilere ya da satıcılara oranla oldukça cüzi miktarlardan oluşmaktadır. Şöyle ki, mika duşakabininizi Zümra Duşakabin güvencesi ve kalitesiyle satın aldığınızda hem kendi ölçülerinizde zevklerinize göre rengi ve deseni belirlenen bir duşakabine sahip olabilir hem de herhangi bir nakliye, sökme ya da montaj ücreti gibi bir talep ile karşılaşmadan yeni duşakabininize sahip olabilirsiniz.

Hatta bu konuyla alakalı olarak duşakabin mika fiyatlarımız birçok insanın dilinde ve beğenisindedir. Öyle ki, imalatçı olduğumuzdan dolayı yeriniz her ne kadar dar veya geniş olsa da sizin ölçülerinize göre özel olarak mika duşakabin üretimimiz mevcuttur.

Örneğin, duşakabininizin geleceği yer oldukça geniş ve iki duvar arasını yeni gelecek olan duşakabin ile kapatmak istiyorsanız duvardan duvara mika kabinlerimiz mevcuttur. Bu kabin modelimizde yerinizin büyüklüğüne göre ortadan açılır iki kapılı sistem de uygulanabilir ya da tek kapılı sistem de uygulanmak suretiyle duvardan duvara kabininize sahip olabilirsiniz. Bu tarz modeller için duvardan duvara mika duşakabin fiyatlarımız hakkında bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tamamen yerinize göre ölçüleriniz belirlenmekte ve bu ölçülerinizden yola çıkılarak fiyat verilmektedir. Öyle ki, 70×70 duşakabin mika, 80×80 duşakabin mika, 90×90 mika duşakabin fiyatları belirli bir liste içerisinde yer almaktadır. Bu konu ile alakalı olarak bizleri platformumuzda yer alan adresimizden de yola çıkara ziyaret edebilirsiniz.

Mika Duşakabin Camı

Mika duşakabin camı her ne kadar cam duşakabinin sağlamlığında olmasa da herhangi bir sert cisimle darbe almadığı sürece çatlama, kırılma gibi olumsuz bir durum yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıca herhangi bir kırılma ya da çatlama durumunda mika camınızı değiştirmek isterseniz de duşakabin mika camı fiyatlarının gayet makul olduğunu hatırlatmak isteriz. Örneğin, duşakabin kapısı mika olan bir müşterinin kapı değişimi yerinde yapılabilir ya da iki gün sonrasında ofisimizden teslim alınabilmektedir. Bu anlamda mika duşakabininizin camının kırılmasında ya da herhangi bir parçasının kırılmasında endişe etmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değildir.

Eğer cam duşakabinlerden oldukça endişe duymakta ve kendinizce bazı korkularınız varsa duşa kabin mika olarak tercih edilebilir. Bu anlamda oldukça içiniz rahat bir şekilde banyonuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Ayrıca sürgülü düz duşakabin plastik ile de kullanımı oldukça kolay bir duşakabine sahip olabilirsiniz. Sürgülü mika duşakabin modellerimize kataloglarımızdan ulaşabilir ve tercihinizi bir an önce yapabilirsiniz.

Plastik Duşakabin

Plastik duşakabin ürünlerimiz isteğinize göre tekne üzerine ya da teknesiz bir şekilde olmak üzere zemin üzerine de uygulanabilmektedir. Bu anlamda tercih ettiğiniz tekneli plastik kabininizin kare, oval, dikdörtgen ya da farklı bir modelde olması haline tüm nakliye, söküm ve montaj işlemleriniz tarafımızca profesyonel ekibimiz tarafından yürütülmektedir. Ayrıca bu işlemler esnasında siz değerli müşterilerimizden herhangi bir ek ücret talep etmediğimizi de vurgulamak isteriz.

Ayrıca plastik duşakabin ürünlerimizin üretiminin genellikle 180 cm boyunda olduğunu belirtmekle birlikte eğer bir küvet ya da derin bir tekne üzerine konumlandırılması halinde plastik kabinin boyu ölçünüze yönelik olarak kısaltılabilmektedir. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimiz ile bir an önce irtibata geçebilirsiniz.

Mika Duşakabin Modelleri

Mika duşakabin modellerimiz müşterilerimiz tarafından oldukça büyük bir ilgi ve beğeni ile karşılanmaktadır. Şöyle ki, tamamen sizin ölçülerinize yönelik özel olarak üretilen mika duşakabin modellerimiz tercihinize bağlı olarak farklı profil renklerinde ve farklı desenlerde üretilebilmektedir.

Örneğin, kare mika duşakabin, oval mika duşakabin, dikdörtgen mika duşakabin gibi şekillerde mika kabin üretilebildiği gibi aynı zamanda iki duvar arası mika duşakabin ve küvet üstü mika duşakabinler de tercihinize göre üretilebilmektedir.

Bunların yanı sıra mika duşakabin ürünlerimiz darbelere dayanıklı olabildiği gibi esnek yapısıyla da rahatça hareket edebilmekte ve özellikle de sürgülü sistemlerde rahat bir şekilde açılıp kapanabilmektedir.

Mika duşakabin modellerimiz içerisinden yunus desen, damla desen ve perge desenlerimizden herhangi birisini seçerek ve bu desenleri çevreleyecek olan beyaz, siyah ya da parlak profillerden bir tanesini belirleyerek siparişinizi bir an önce oluşturabilirsiniz.

Mika Duşakabin Tekerleği

Mika duşakabin tekerleği oldukça esnek bir yapıya sahip olduğundan dolayı kolay kolay kırılabilme ihtimali yoktur. Bu anlamda belirtmek gerekirse, yaşayabileceğiniz herhangi bir mika duşakabin tekerleğinde dahi imalatçı olduğumuzdan dolayı her türlü yedek parçasını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Zümra Duşakabin firması olarak tüm üretimlerimizde yerli ürünleri kullanmakta olduğumuzu vurgulamak isteriz. Bu noktada herhangi bir parçayı bulamam gibi endişeniz olmadan tüm alışverişlerinizi içiniz rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Mika duşakabin tekerleği ürünlerimiz dış gövde kırılmaz sert plastik, paslanmaz bilye, sarı pirinç döküm gövde ve paslanmaz vidadan oluşmaktadır. Bu anlamda kaliteden ödün vermeyen duşakabin firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Damla Desenli Mika Duşakabin

Damla desenli mika duşakabin modelimiz, müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen desenimizdir. Çünkü, her duş sonrasında camlarda oluşan su damlalarını en iyi şekilde gizleyen desen, kesinlikle damla desenli mika duşakabinlerdir. Bu nedenle hem temizlik konusunda hem de kalite konusunda damla desenli kabinlerimiz yunus ve perge desenlerimize oranla daha çok tercih edilmektedir.

Ayrıca damla desenli mika kabin sayesinde banyonuza herhangi bir misafir girdiğinde dahi duşakabininizin içerisinde yer alan özel eşyalarınızı deseni dolayısıyla görememektedir. Bu noktada daha detaylı bilgi almak için bizlerle isterseniz WhatsApp hattımız üzerinden ya da müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. naci ada dedi ki:

    80*130 duş teknesi ve 130*200 cam duşa kabin ücreti nedir. montaj işlemleri hakkında bilgi verebilir misiniz.

    1. Zümra Duşakabin dedi ki:

      Merhaba, detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Zümra Duş Temsilci
Zümra Duş Temsilci
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!