Siyah Duşakabin

Siyah duşakabin, son yıllardan beri Türkiye’de oldukça revaçta olan ve kullanan insanlar tarafından oldukça beğenilen en yeni duşakabin modelidir. Öyle ki, gerek estetiksel oluşu ve göze oldukça güzel bir şekilde hitap etmesi insanlarda hayranlık uyandırmıştır.

Siyah duşakabinli banyolar günümüzde de aynı tempoda revaçtadır. Çünkü, birçok insan banyosunda yer alan siyah ya da beyaz renkli tonlara en uygun olarak gördüğü ve muhteşem bir şekilde estetik duracağına inandığı siyah renkli kabinleri tercih etmektedir.

DAHA FAZLA MODEL İÇİN TIKLAYINIZ.

Zümra Duşakabin firmamız bünyesinde üretilmekte olan siyah renkli duşakabin modellerimizde kullanılan birçok malzeme siyah renkten oluşmaktadır. Şöyle ki, bu modellerde kabin tekerleğinden kapı kulplarına, profilden mıknatıslarına kadar her bir parça siyah renkten oluşmaktadır. Böylelikle baktığınız zaman tamamen gözlerinize hitap edecek bir duşakabine sahip olacak ve banyonuzu renklendirme fırsatı bulacaksınızdır.

Siyah Duşakabin Modelleri

Siyah duşakabin modelleri ile sıradan bir şekilde gördüğünüz banyonuza yeni bir atmosfer kazandırabilirsiniz. Şöyle ki, platformumuzda yer almakta olan birbirinden güzel ve birbirinden şık olan siyah modellere kataloğumuzdan ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra bu modellere daha yakından bakmak ve güzelliklerine gözlerinizle de şahit olmak isterseniz platformumuzda yer alan adresimiz vasıtasıyla bizleri ziyaret edebilir, daha etkili bir bilgi alışverişi sağlayabilirsiniz.

Siyah duşakabin modellerimizden kısaca bahsetmek gerekirse; örneğin, banyonuzda duşakabininizin geleceği yer dar bir alan içerisinde kalıyorsa o kısma katlanır siyah duşakabin modelimizi uygulayabilir ve böylelikle duşakabininiz için geniş bir yer elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra tercihinize göre siyah çıtalı duşakabin, siyah kare duşakabin ya da siyah oval duşakabin gibi daha birçok güzellikte modellerden birini seçerek bir an önce siparişinizi verebilirsiniz.

Siyah Duşakabin Fiyatları

Siyah duşakabin fiyatları, günümüzde her ne kadar artış yaşasa da yine de diğer duşakabin firmalarına nazaran hem en iyi kalitede hem de en makul fiyat aralığında siyah duşakabinler üreten Zümra Duşakabin firmasıdır.

Platformumuz üzerinden incelediğiniz kataloglarda yer alan modellerimizden beğendikleriniz hakkında telefon bağlantısı ile bizlerle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bunun yanı sıra İstanbul Esenyurt’ta yer alan ofisimizde de bizleri ziyaret ederek fiyatlarımız ve modellerimiz konusunda daha etkili bir iletişim sağlayabiliriz.

Belirtmemiz gerekir ki, hem kaliteli hem de güvenilir bir hizmet temin ederek fiyatlarımızı bu çerçeve içerisinde müşterilerimize sunmaktayız. Bununla birlikte tamamen banyonuzda duşakabininizin geleceği noktaya yönelik ölçülere göre fiyatlandırma yapmaktayız. Bu nedenle bizlerle iletişime geçtiğinizde duşakabin ölçünüz hakkında bilgi verdiğinizde fiyatlandırma konusunda daha net bir şekilde yardımcı olabiliriz.

Siyah Cam Duşakabin

Siyah cam duşakabin tercihiniz siyah profiller ile de birleştiğinde şahane bir görünüme sahip olmaktadır. Bu nedenle birçok insan banyosunda hem sade hem de yapısı gereği şık görünen bir duşakabine sahip olabilmek için duşakabin siyah camlı tercihi yapmaktadır.

Siyah duşakabin kullananların birçoğu neden daha öncesinde böyle bir duşakabine sahip olmadıkları konusunda pişmanlık duymaktadır. Çünkü, her ne kadar banyonuz eski bir yapıda olsa da ya da banyo aksesuarlarınız demode denebilecek bir tarza sahip olsa da siyah camlı duşakabin tercihiniz sayesinde banyonuza yeni bir canlılık getirebilirsiniz.

Ayrıca siyah şeffaf cam tercihinizi siyah buzlu cam duşakabin ile de değiştirerek farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Şöyle ki, banyonuzda herhangi bir misafir ya da başka bir durumda özel eşyalarınızın duşakabin içerisinde görünmemesi için siyah buzlu cam duşakabin modelimizi tercih edebilirsiniz.

Siyah Çizgili Duşakabin

Siyah çizgili duşakabin, siyah duşakabin modellerimiz arasından en çok tercih edilen desendir. Öyle ki, bazı müşterilerimiz satın almış oldukları duşakabin deseninin şeffaf olmasındansa çizgili olmasını tercih etmektedir. Bu anlamda tercih etmiş olduğunuz kabinin oval, kare ya da katlanır olmasının herhangi bir önemi olmadan dilediğiniz gibi siyah çizgili duşakabine sahip olabilirsiniz.

Siyah çizgili duşakabin modellerimizde temizliğin zor olmadığını da hatırlatmak isteriz. Ayrıca siyah duşakabin temizliği yaptığınız esnada desen çizgilerinin herhangi bir sökülme, solma ya da dökülme gibi olumsuz bir yanı söz konusu değildir. Çünkü, bu siyah çizgili kabinler üretim esnasında cama işlenmekte ve sonrasındaki kullanım dolayısıyla herhangi bir deformeye maruz kalmamaktadır. Bu nedenle kafanızda siyah çizgili kabinlere yönelik bir tereddüttünüz ya da şüpheniz var ise bu konuda rahat olmanızı ve emin adımlarla siparişinizi vermenizi tavsiye ederiz.

Karolajlı Duşakabin

Karolajlı duşakabin ile sade ya da şeffaf şekillerde olan duşakabininizi canlandırabilecek ve yeni bir görünüm kazandırabileceksinizdir. Hatta bu konu ile ilgili olarak siyah duşakabin yorumlarına da göz atacak olursanız siyah kabinlerde genellikle karolaj desenin müşteriler tarafından daha çok tercih edildiğine şahitlik edeceksinizdir.

Bu tür kabinler bir diğer adıyla yani siyah şeritli duşakabin olarak da bilinmektedir. Ayrıca belirtmeliyiz ki, karolaj desenli kabinlerimizde asla deforme olma gibi bir durum söz konusu değildir. Çünkü, bu desenler cam içerisine işlenmektedir. Bu nedenle herhangi bir şüpheniz olmadan karolajlı siyah duşakabin siparişinizi verebilirsiniz.

Siyah Çerçeveli Duşakabin

Siyah çerçeveli duşakabin yani bir diğer adıyla siyah profil duşakabin, banyo dolaplarınıza ya da fayanslarınıza uyabilecek en uygun duşakabin profilleridir. Eğer kafanızda bu siyah renkli çerçevelerinin renkli olmalarından dolayı zaman içerisinde boya atma durumu gibi olumsuz bir durum canlandıysa bu konuda kesinlikle endişe etmemenizi tavsiye ederiz.

Çünkü, bu siyah çerçeveli kabinler tamamen üretim esnasındaki kendi rengi olduğundan dolayı montaj sonrasında ilerleyen kullanımlarda herhangi bir solma, dökülme ya da boya atma tarzında olumsuz bir durum kesinlikle yaşanmamaktadır.

Bu nedenler dolayısıyla gayet içiniz rahat bir şekilde Zümra Duşakabin firmamızın siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu bu kaliteli ve güvenli imkanlardan yararlanmak, banyonuza en yeni görünümleri kazandırmak istiyorsanız en kısa zamanda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Zümra Duş Temsilci
Zümra Duş Temsilci
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!