Tekneli Duşakabin

Tekneli duşakabin, banyonuzda hem şık bir görüntü yaratabilecek hem de eğimsiz bir banyoda suyun birikmesini önleyecektir. Şöyle ki, banyonuzda eğim sorunu var ise bunu ya o kısma zemin işlemi uygulayarak ya da duş tekneli duşakabin konumlandırarak çözüm bulabilirsiniz.

Zümra Duşakabin firması olarak ürettiğimiz duş tekneleri taşıyabileceği ağırlık konusunda diğer firmaların duş teknelerine nazaran oldukça etkili ve oldukça sağlam bir yapıdadır. Hatta bu konuyla alakalı olarak herhangi bir şüphenizin olmamasını öneririz.

Çünkü, ürettiğimiz teknelerde oldukça kaliteli yapı malzemeleri kullandığımızdan dolayı firmamızın kurulduğu 2013 yılından bu yana hiçbir müşterimizden duş teknelerimiz hakkında olumsuz bir geri dönüş almadığımızı belirtmek isteriz. Bu durumun aksine bizi tercih eden müşterilerimizden gayet güzel yorumlar almakta ve işimize bu memnuniyet esasıyla devam etmekteyiz.

DAHA FAZLA MODEL İÇİN TIKLAYINIZ.

Tekneli duşa kabinlerimiz banyonuza konumlandırmak istediğiniz noktaya göre birbirinden farklı modellere sahip olabilir. Örneğin, duş tekneli kabin kurmak istediğiniz yer dar bir alandan oluşuyorsa o ölçülerde oval ya da kare şeklinde tekne modellerimizden herhangi birini seçebilirsiniz.

Bunların yanı sıra birçok farklı opsiyona sahip oturmalı, jakuzili ya da küvet modellerimizde mevcuttur. Bu anlamda tamamen kendi zevklerinize göre tekneli duşakabin modellerimiz arasından seçiminizi yaparak bir an önce sipariş verebilirsiniz.

Tekneli Duşakabin Fiyatları

Tekneli duşakabin fiyatları, firmamız bünyesinde diğer duşakabin firmalarına nazaran oldukça makul ve cüzi miktarlardan oluşmaktadır. Öyle ki, hem kaliteli bir ürün meydana getirebilmek hem de bunu insanların cebini yakmayacak şekilde gayet olumlu bir miktarda müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Tekneli duşakabin modellerimize platformumuzda yer almakta olan kataloglarımız üzerinden ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Eğer tekneli kabinlerimizi yerinde görmek ve kaliteye şahit olmak istiyorsanız da bizleri ofisimizde ziyaret ederek daha etkili bir iletişim ortamı yaratabilirsiniz.

Bu etkili ortamda bizlerden ölçünüze göre duşakabin ve tekne fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz. Aldığınız bu bilgiler çerçevesinde ise duşakabin fiyatları teknelilerin ne kadar makul bir miktarda olduğuna bizzat şahitlik edeceksinizdir.

Firmamızın başlıca ilkeleri gereği bizi tercih eden müşterilerimizden tekneli duşakabin kurulumlarında herhangi bir ek ücret almamaktayız. Öyle ki, herhangi bir nakliye ücreti talep etmeden, banyonuzda eski duşakabininiz yer alıyorsa bu kabini profesyonel ekibimiz sökmekte ve yeni almış olduğunuz tekneli duşakabininizin montajını tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ayrıca belirtmek istediğimiz bir nokta var ki, tekneli duşakabin tercihlerinizde kenar çıtası gerekiyorsa da bunu bizler sizin için temin etmekte ve montajını yapmaktayız. Kısacası fiyatlarımız konusunda karşılıklı olarak herhangi bir fikir ayrılığına düşmeyecek ve etkili bir iletişim kurmak suretiyle banyonuza yeni bir renk getireceğizdir.

Tekneli Duşakabin Modelleri

Tekneli duşakabin modellerimiz, günümüzün en yeni teknolojileri kullanılarak üretilmekte ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Öyle ki, modellerimizin her biri birbirinden kaliteli ve birbirinden güvenli malzemelerden bir araya getirilerek oluşturulmaktadır. Bu anlamda kalitesi ve taşıyabileceği ağırlığı konusunda içiniz gayet rahat bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Tekneli duşakabin modellerimize platformumuz üzerinden katalogları inceleyerek göz atabilirsiniz. Burada tamamen zevkinize yönelik olarak birçok seçeneğin olduğunu görecek ve bu nedenle karar verme konusunda fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, tekneli duşakabin modellerimizden hangisini seçerseniz seçin hiçbir şekilde fark etmeksizin gayet rahat ve gayet estetik bir yapıya sahip olduğunu unutmamanız gerekir.

Ayrıca duşakabin modellerimiz arasından sizlerin banyosuna göre seçtiğiniz belirli ölçülerdeki tekneli kabin kurulum işlemi yapılmaktadır. Şöyle ki, tamamen yerinizin dar veya geniş olmasına istinaden büyük ya da küçük ölçülerde oval, kare ya da dikdörtgen şekillerde tekneli duşakabin ürünlerimiz mevcuttur.

Örneğin, yeriniz dar bir alandan oluşuyorsa 70×70 duşakabin tekneli ya da 80×80 duşakabin tekneli ürünlerimizden tercih edebilir. Bunların tam aksine duşakabin alanınız geniş ise, 90×90 duşakabin tekneli, 100×100 duşakabin tekneli, 120×120 duşakabin tekneli ya da birçok geniş ölçüde ürünlerimiz tercihinize göre banyonuza montaj edilmektedir.

Duş Tekneli Kabin

Duş tekneli kabinler müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen duşakabin çeşitlerimizdendir. Öyle ki, duş tekneli kabin içerisinde birçok imkânı kullanabilir bir alan oluşturabilirsiniz.

Örneğin, eğer evde hasta, yaşlı ya da küçük çocuk var ise derin tekneli duşakabin modellerimiz içerisinde daha rahat banyo imkânı bulabilirsiniz. Özellikle de bu neden dolayısıyla bizleri tercih eden müşterilerimizden oldukça güzel yorumlar aldığımızı da ayrıca belirtmek isteriz.

Bunların yanı sıra duş tekneli kabinlerimizin cam profilleri farklı renklerde de olabilmektedir. Şöyle ki, parlar profil, siyah profil ve gold profil olmak üzere tamamen zevkinize göre cam duşakabin renklerinizi belirleyebilirsiniz.

Duş teknenizin üzerine gelecek olan kabin cam olabildiği gibi aynı zamanda mika olarak adlandırdığımız plastik kabin de olabilmektedir. Bu noktada mika ile cam kabin arasında bir tercih yapacak olursanız cam kabini tercih etmenizi öneririz.

Oturmalı Tekneli Duşakabin

Oturmalı tekneli duşakabin ile tamamen rahatınıza yönelik bir tercih yapmış olacaksınızdır. Öyle ki, oturmalı tekneli duşakabinler sayesinde ister oturur bir vaziyette ya da ister ayakta bir halde olmak suretiyle oldukça rahat bir duş atmosferine sahip olabilirsiniz.

Oturmalı tekne kabinlerimizde birbirinden farklı şekillerde olmak üzere çeşitli modellerimiz bulunmaktadır. Örneğin, oval oturmalı, kare oturmalı veya dikdörtgen duşakabin tekneli ürünlerimizden yerinize göre en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

Bu tarz duşakabin ürünlerimiz genellikle rahatını düşünen müşterilerimizin tercihi olmaktadır. Çünkü, oldukça rahat bir şekilde yaslanarak duşunuzu alabiliyorsunuz. Ki, evinizde hasta veya yaşlı biri varsa kesinlikle bu tarz tekneli kabin ile yorulmadan ya da herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadan duşunu alabilmektedir. Eğer sizde böylesine güzel bir olanaktan yararlanarak rahat bir duş keyfi yaşamak istiyorsanız bir an önce oturmalı tekneli kabin siparişinizi verebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Zümra Duş Temsilci
Zümra Duş Temsilci
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!