Teknesiz Duşakabin

Teknesiz duşakabin, günümüzde tekneli duşakabinlere oranla daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi olarak da tekneli duşakabinlerin zamanla işlevselliğini yitirebilir olmasından kaynaklandığı dile getirilmektedir. Bu konu ise kimi müşteri yorumlarıyla desteklenmekte kimi yorumlarda ise tam aksi durumlardan bahsedilmektedir.

Eğer banyonuzda duşakabininizin geleceği noktada herhangi bir eğim ya da su tesisatı sorunu yoksa Zümra Duşakabin güvencesiyle satın almış olduğunuz yeni duşakabininizi teknesiz bir şekilde olmak üzere yerden uygulamaktayız.

DAHA FAZLA MODEL İÇİN TIKLAYINIZ.

Teknesiz bir şekilde yere uyguladığımız duşakabininizi ise eğer cam bir ürünse normalde tekne üzerinde yüksekliği 1,80 cm olan camı yere uyguladığımızda 1,90 cm uzunluğunda özel bir cam ile montajını yapmaktayız. Ayrıca yere uygulamış olduğumuz bu 1,90 cm uzunluğundaki camın altına ise duşakabinin kendi paslanmaz profil renginden olan bir profil de eklemek suretiyle suyun banyo içine akışını kesmekteyiz.

Duşakabin teknesiz bir şekilde de gayet şık ve sade bir şekilde banyonuzu yansıtmaktadır. Hatta bu konuyla alakalı olarak teknesiz duşakabin kullananların yorumları ve deneyimleri ile de kafanızda bazı fikirler yerine oturabilir. Ayrıca belirtmek isteriz ki, siz değerli müşterilerimizden herhangi bir teknesiz duşakabin montaj ücreti talep etmiyor ve profesyonel bir iş ortaya çıkarıyoruz.

Teknesiz Duşakabin Modelleri

Teknesiz duşakabin modellerimiz arasında dolaşırken birbirinden güzel kabinlerimizden hangisini seçeceğiniz konusunda oldukça zorlanacaksınızdır. Şöyle ki, Zümra Duşakabin firması olarak bünyemizde birçok farklı türde duşakabin modellerini barındırmaktayızdır. Bu modellerimiz arasından birkaç tanesine örnek vermek gerekirse; teknesiz sürgülü duşakabin, teknesiz kare duşakabin, iki duvar arası duşakabin teknesiz, teknesiz oval duşakabin ya da teknesiz plastik duşakabin gibi saymakta zorluk yaşayacağımız nice farklı modellere firmamız bünyesinde ev sahipliği yapmaktayız.

Teknesiz cam duşakabin modellerimiz arasından müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ürünümüz kesinlikle siyah profilli ve siyah karolajlı teknesiz duşakabindir. Duşakabin modelleri teknesiz bir şekilde zemine oturtulmak suretiyle montajı yapılmakta ve kullanıma hazır bir şekilde müşterilerimize teslim edilmektedir.

Ayrıca teknesiz duşakabin modellerimize platformumuz üzerinde yer almakta olan kataloğumuzdan ulaşabilir ve orada bulunan farklı renkte profillerden, desenlerden ya da modellerden size hitap ettiğini düşündüğünüzü seçerek banyonuzu yenilemek için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Teknesiz Duşakabin Fiyatları

Teknesiz duşakabin fiyatlarımız konusunda içiniz gayet rahat bir şekilde güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Şöyle ki, her ne kadar yapı marketlerde ya da birçok duşakabin işi yapmakta olan firma olsa da kalite her zaman önde gelmektedir. Bu nedenle fiyat olarak birbirinde yakın ya da daha ucuza teknesiz duşakabinler bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Ancak bu hususta belirtmeliyiz ki, her ne kadar satın almış olduğunuz duşakabin ucuz bir fiyata denk geldiyse de kalitesini sorgulamak gerekir. Çünkü, ilerleyen kullanımlarınızda yaşayabileceğiniz herhangi bir olumsuz durumda ucuza mal ettiğiniz duşakabininizin yedek parçalarını ya da aksesuarlarını bulmakta oldukça zorlanabilirsiniz. İşte bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız adına daima yerli ürünlerle müşterilerine en iyi imkanları sunan Zümra Duşakabin firmamızı tercih etmenizi öneririz.

Teknesiz duşakabin çeşitlerimiz arasından hem bütçenize hem de banyonuza en uygun modelleri seçebilir ve bir an önce siparişinizi güvenle verebilirsiniz. Örneğin, banyonuza oval şekillerde bir kabin yaptırmak istiyorsanız platformumuzda bulunmakta olan iletişim adresimizden bizlerle bağlantı kurabilir ve böylelikle teknesiz oval duşakabin fiyatlarımız konusunda bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer cam bir kabine sahip olmak yerine plastik duşakabine sahip olmak istiyorsanız da teknesiz plastik duşakabin fiyatlarımıza göz atabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde belirlenmiş olan yerden duşakabin fiyatları her cebe uyabilecek oldukça cuzi miktarlardan oluşmaktadır. Bu anlamda herhangi bir tereddüt yaşamadan sizde Zümra Duşakabin kalitesinden kolaylıkla yararlanabileceksinizdir.

Teknesiz Duşakabin Zemini

Teknesiz duşakabin zemini işlemlerimiz profesyonel ekibimiz tarafından başarıyla yürütülmekte ve sonucunda duşakabin montajıyla birlikte sona erdirilmektedir. Şöyle ki, teknesiz duşakabin zemini nasıl yapılır diye bir soru soracak olursanız, kısaca şu şekilde özetleyebiliriz; öncelikle halihazırda kullanmış olduğunuz eski duşakabininizi ekibimiz gelerek sökmekte ve yeni duşakabininizin geleceği yeri temizlemektedir.

Daha sonrasında zemin işlemi için banyo fayansınızın üzerine bir kat daha kaymaz fayanslarımızdan ilave ederek üzerine izolasyonu yapılmakta ve ızgarası konulmaktadır. Son olarak ise zemin işleminin etrafı mermer ile çevrilmektedir.

Bu zemin işleminin ardından yeni fayansların kuruyabilmesi ve izolasyonun tam bir şekilde oturabilmesi adına üzerinden iki gün geçtikten sonra ekibimiz tekrar gelerek kuruyan zeminin üzerine seçmiş olduğunuz duşakabininizi montaj etmekte ve kullanımınıza hazır bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim etmektedirler.

Bu sayede duş teknesi olmadan duşakabin sahibi olabilir ve bunu oldukça estetik bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Duşakabin zemin fayans işlemimiz sonrasında herhangi bir su sızdırma ya da farklı bir sorunla karşılaşmadan uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hatta bu işlemi banyonuza yaptırmadan hemen öncesinde de platformumuzda yer alan müşteri değerlendirmelerimizde yer alan fayans üstü duşakabin yorumlarını okuyarak bu konu hakkında sizden daha önce deneyimlemiş insanlardan görüş alabilirsiniz.

Duş Teknesiz Duşakabin

Duş teknesiz duşakabin de günümüzde oldukça trend bir şekilde tercih edilmekte ve birçok müşterimiz tarafından da talep edilmektedir. Bunun sebebi duş teknelerinin artık insanlara eski bir moda tarzıymışçasına gelmesinden kaynaklanıyor olabilir. Bununla birlikte küvetsiz duşakabin olarak da adlandırabileceğimiz duşakabin fayans işleminin duş teknesine nazaran daha sağlıklı olduğu görüşü günümüzde hâkim bir konumda yer almaktadır.

Çünkü, eğer duş tekneli kabininizden sıkıldıysanız ya da kullanmak istemiyorsanız onun yerine zemin işlemi uygulayarak teknesiz duşakabin su sızdırıyor gibi bir sorunla karşılaşmak istemeyebilirsiniz. Bu noktada en doğru karar yere sıfır duşakabin olan duş teknesiz kabini tercih etmek olacaktır.

Yerden Duşakabin Modelleri

Yerden duşakabin modelleri arasından isterseniz yere sıfır duş teknesini seçebildiğiniz gibi teknesiz olmak üzere birçok farklı özellikteki kabinlerden birini de kolaylıkla seçebilirsiniz. Şöyle ki, seçtiğiniz yerden kabinin cam rengi, profil rengi ya da kabininiz şeklini tamamen yerinize uygun bir şekilde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Örneğin, 90×90 duşakabin teknesiz ölçülerinde kare duşakabin teknesiz ürünleri tercih edebilir ve bu sayede dar alanlarınızı dahi oldukça genişletebilirsiniz.

Bu konuyla alakalı olarak yerden duşakabin modelinizi seçtikten sonra bizlere telefon hattımızdan ya da ofisimizde bizleri ziyaret etmek suretiyle fayans üstü duşakabin fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiler alabilir ve bu çerçevede kaliteyi, güveni gözlerinizle görerek bir an önce siparişinizi verebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Zümra Duş Temsilci
Zümra Duş Temsilci
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!